Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/fe009100:/usr/share/pear) in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 91

Warning: fopen(): Filename cannot be empty in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 92

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 93
Univerzálna sada žiaroviek a poistiek | leddennesvietenie.sk

Bulb Survival Kit – rýchla pomoc pri vyhorenej žiarovke

11. marec 2015
denne-svietenie-univerzalna-sada-ziarovie-4

Ahojte!

Vsetci vieme, že do povinnej výbavy auta patrí autolekárnička, reflexná vesta, výstražný trojuholník a náhradné koleso. Donedávna však do povinnej výbavy patrili aj žiarovky a poistky. Dnes však už povinné niesú – to však neznamená, že nie sú potrebné.

Určite sa Vám už veľakrát stalo, že pri jazde autom Vás na nesvietiace svetlo – vyhorenú žiarovku upozornil až protiidúci vodič alebo v tom horšom prípade policajt. Pri zastavení policajnou hliadkou sa však Vám môže stať, že aj keď žiarovky v aute nemusíte mať, policat od Vás môže požadovať výmenu vyhorenej žiarovky na mieste.

V zákone sa totiž píše, že “Vozidlo musí byť vyradené z premávky na pozemných komunikáciách do času, kým sa zistené chyby neodstránia, ak je technicky nespôsobilé na premávku na pozemných komunikáciách
a vyhláška dodáva, že “Vozidlo sa považuje za technicky nespôsobilé na cestnú premávku, najmä ak niektoré svetelné zariadenie dôležité pre bezpečnosť cestnej premávky chýba alebo je nesprávne umiestnené, nesvieti alebo nespĺňa ustanovené podmienky, takže hrozí bezprostredné nebezpečenstvo“.
Lenže kto nosí so sebou všetky potrebné žiarovky na výmenu len pre situáciu “že čo ak vyhorí”? Málokto. Navyše, väčšina kvalitných žiaroviek vydrží dlho a tak ani nevieme, kedy sa tak môže stať. Či o rok, o dva, alebo až o päť.

Aby ste zbytočne neinvestovali peniaze do žiaroviek a predsa mali istotu, že ak Vám nejaká vyhorí, môžete ju ihneď vymeniť a vyhnúť sa pokute či odstaveniu vozidla – máme pre Vás servisnú sadu – Univerzálnu sadu žiaroviek a poistiek Bulb Survival Kit. V prípade potreby a nutnosti núdzovej výmeny.

denne-svietenie-univerzalna-sada-ziaroviek-3

Sada obsahuje 5 žiaroviek – z každého druhu po jednej (Žiarovka H4  alebo H7, Žiarovka 21W BAU15s, Žiarovka 21/5W BAY15d, Žiarovka 5W BA15s, Žiarovka 5W T10) a tri kusy poistiek (1 x 10A , 1 x 15A, 1 x 20A). Všetky sú zabalené v praktickej krabičke, takže sa Vám nerozkotúľajú a nepostrácajú sa. Celá sada je pre napätie 12V.

denne-svietenie-univerzalna-sada-ziaroviek-2

denne-svietenie-univerzalna-sada-ziaroviek-1

Univerzálne sady žiaroviek H4 alebo H7 nájdete aj v našom eshope:

http://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/sada-ziaroviek-a-poistiek-h4/

http://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/sada-ziaroviek-a-poistiek-h7/

Bulb Survival Kit VIDEO:

 

TEAM dennesvietenie.eu

Summary
Author Rating
Aggregate Rating
5 based on 2 votes
Brand Name
Dennesvietenie.eu
Product Name
Bulb Survival Kit - univerzalna sada ziaroviek a poistiek
Price
EUR 3.79
Product Availability
Available in Stock

Viac...

Žiadne komentáre

Komentovať

*