Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/fe009100:/usr/share/pear) in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 91

Warning: fopen(): Filename cannot be empty in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 92

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 93
Čo sme pre Vás upiekli? | leddennesvietenie.sk

Čo sme pre Vás upiekli?

30. august 2016
clanok einparts-2

Vitajte.

Spoločne s Vami, našimi zákazníkmi sa posúvame ďalej. Vypočujeme a prečítame si každé jedno odporúčanie, každú jednu požiadavku, každú jednu sťažnosť. Práve preto sa stále posúvame ďalej a nezaspali sme na vavrínoch. A ani nezaspíme.

Dostávame množstvo dotazov od našich zákazníkov na denné svietenie s funkciou hmlových svetiel. To nás donútilo oslovovať nových dodávateľov. Pred pol rokom sme našli spoločnosť, ktorá vo svojom portfóliu mala 30 takýchto modelov. Došlo k osobnému stretnutiu, kde sme si osobne prezreli celé portfólio produktov spoločnosti. Zaujala nás kvalita prevedenia, kvalita použitých materiálov a elektro-komponentov popredných značiek CREE či OSRAM.

clanok einparts

Po viac ako pol roku rokovania si Vám dovoľujeme oznámiť že od 1.9.2016 sa stávame oficiálnym distribútorom svetovej značky EINPARTS. Do nášho portfólia tak pribudne veľké množstvo produktov – univerzálne DRL svietenia, OEM denné svietenia pre viac ako 60 modelov automobilov, už spomínané DRL s funkciou hmlových svetiel, LED ŠPZ osvetlenia s canbus systémom pre viac ako 100 modelov automobilov, interiérové LED sety (jednoducho vymeníte svoje existujúce moduly interiérového osvetlenia za LED osvetlenie), viac ako 100 nových modelov offroad – pracovných svetiel, auto LED žiarovky, LED prestavbové sady a veľa iného… nechceme Vám prezradiť hneď všetko :)

S touto spoluprácou vchádza náš celý tím aj do nových vôd podnikania. Sú to veľkoobchodní partneri. Veríme, že už čoskoro sa vo svojich obchodoch stretnete práve s touto značkou a osloví Vás minimálne tak ako nás. Momentálne pripravujeme podmienky pre veľkoobchodných partnerov ako aj kompletnú marketingovú kampaň novej značky na našom trhu. Čaká nás ešte veľa práce, ale ako sme už spomenuli viackrát, baví nás to.

Veríme, že aj Vás táto novinka potešila tak ako nás a taktiež veríme, že týmto článkom privítame do našej rodiny aj novú skupinu klientov a to práve veľkoobchodných partnerov.

TEAM dennesvietenie.eu 

Viac...

Žiadne komentáre

Komentovať

*