Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/fe009100:/usr/share/pear) in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 91

Warning: fopen(): Filename cannot be empty in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 92

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 93
Co sme si pre Vás pripravili v novom roku | leddennesvietenie.sk

Čo sme si pre Vás pripravili v novom roku

4. január 2016
novy-rok-2

Milí naši zákazníci,

je tu nový rok a dovoľte nám, aby sme Vám aj my mohli zapriať veľa štastia a zdravia, veľa úspechov v rodinnom ale aj pracovnom živote. Nech je tento rok pre vás minimálne tak úspešný ako minulý.

novy-rok

Toto obdobie (začiatok roka) je vhodné na rekapituláciu predchadzajúceho roka. V minulom roku sa nám podarilo dosiahnuť viacero obchodných predsavzatí, za čo Vám veľmi pekne ďakujeme. Bez Vás by sa nám to nepodarilo.
Naším cieľom pre rok 2016 je ešte viac pracovať na skvalitnení nášho ESHOPU.

Hneď od začiatku spustenia obchodu dennesvietenie.eu sme vedeli, čo by sme chceli dosiahnuť. Chceli sme na Slovenskom trhu vybudovať úzko špecifikovaný obchod s autoled a denným svietením. Chceli sme, aby sa našim zákazníkom v obchode páčilo a aby v ňom našli to, čo potrebujú, z oblasti v ktorej pôsobíme. Preto sme sa rozhodli ísť cestou kvalitných popisov k produktom, kvalitných fotografií a taktiež si môžete pozrieť aj VIDEORECENZIE naších produktov.

Držíme sa pravidla, je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť.

V tomto roku sme si pre Vás pripravili viacero noviniek a vylepšení, ktoré nám ešte viac dopomôžu ku skvalitneniu naších služieb a obchodu.

novy-rok-3

Keďže nám záleží na spokojných a verných zákazníkoch, aj v tomto roku sme sa rozhodli odmeňovať starých, ale aj nových zákazníkov. Ku každej objednávke pribaľujeme malý darček, ktorý poteší každého z Vás. Poštovné zdarma pri objednávke nad 50 Eur ostáva aj tento rok samozrejmosťou.

Celý rok 2015 sme pracovali na rýchlejšom dodaní objednávok. Prešli sme viacerými zmenami a automatizáciou v našom sklade, čo nám dopomohlo k expresnému vybavovaniu objednávok. Na tomto chceme však ešte viac zapracovať a chceli by sme našim zákazníkom garantovať expedíciu tovaru skladom v daný deň.

Ako je naším zvykom, pri výbere nových dodávateľov dbáme na kvalitu produktov. Každý produkt pred umiestnením do predaja prejde viacerými testami z našej strany . Či sa už jedná o LED denné svietenie, LED žiarovky alebo OFFROAD svetlá – pracovné lampy.

Pri tomto sortimente by sme sa radi zastavili. V minulom roku sme Vám priniesli tento sortiment – Offroad svetlá/Pracovné lampy ako novinku v našej ponuke. V tomto odvetví nemáme najširšiu ponuku na trhu, ale zasa Vám vieme ponúknuť kvalitu. Koncom minulého roku sme v tomto segmente podpísali zaujímavú dodávateľskú zmluvu a už čoskoro na náš obchod pridáme viacero nových offroad svetiel – pracovných lámp. Pohrávame sa aj s myšlienkou vytvorenia špecifického internetového obchodu práve s týmto sortimentom, ale to je momentálne len naše tajné priane. Ak sa nám to podarí, určite Vás o tom budeme informovať.

Čo sa týka ďalšieho skvalitňovania naších služieb pripravili sme si pre Vás SMS notifikáciu Vaších objednávok. Aby ste o svojích objednávkach mali ešte viac informácií.

Ako bolo v minulom roku naším zvykom, aj tento rok sme si pre Vás pripravili viacero benefitov a akcií šitých priamo na mieru.

Už teraz Vám ponúkame najväčší výber denného svietenia na Slovenskom trhu a v tomto smere chceme aj pokračovať. Naším cieľom je opäť pre Vás nájsť ďalšie a ďalšie modely LED denného svietenia a tak rozširovať našu ponuku, v ktorej teraz nájdete LED denné svietenia od značiek ESUSE, KEETEC, NSSC či MYCARR.

Videorecenzie sú smer, ktorým chceme pokračovať aj v novom roku. Osvedčilo sa nám to, a veľa našich zákazníkov sa rozhodne pre nákup aj vďaka týmto videorecenziám.

Pomaly, ale isto, sme sa dostali ku koncu nášho zoznamu. Tu by sme radi uviedli, že minulý rok sme trocha zanedbali firemné blogovanie a neprinášali sme Vám články v  časovom intervale, ktorý by sa nám páčil. Preto Vám tento rok prinesieme oveľa viac článkov, recenzií naších produktov a služieb.

Veríme, že sa Vám novinky ktoré sme si pre Vás pripravili páčia, využijete ich a opäť budete spokojní s našími službami. Ak sa tu takto spoločne stretneme aj o rok, v roku 2017, verím, že všetko z tohto zoznamu bude splnené a budeme rekapitulovať úspešnosť týchto zmien. Už teraz Vám vieme povedať, že to určite nie sú jediné zmeny ktoré sme si pre Vás pripravili, kedže sa pohrávame aj s myšlienkou ešte viac prepracovať užívateľské rozhranie nášho obchodu a tak ho prepracovať na ešte viac „friendly use“.

Na záver Vám ešte raz chceme veľmi pekne podakovať za prejavenú dôveru v roku 2015 tešíme sa na nových ale aj verných zákazníkov ktorý nás navštívia v tomto roku 2016.

Ďakujeme.

S pozdravom TEAM Dennesvietenie.eu

Summary
Article Name
Denne svietenie
Author
Description
Denne svietenie, autoled, offroad svetla

Viac...

Žiadne komentáre

Komentovať

*