Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/fe009100:/usr/share/pear) in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 91

Warning: fopen(): Filename cannot be empty in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 92

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 93
Denné svietenie DRL 824 HP | leddennesvietenie.sk

Denné svietenie DRL 824 HP

28. máj 2015
denne-svietenie-drl-824-hp

V dnešnej recenzii sa bližšie pozrieme na denné svietenie značky NSSC, a to konkrétne na model DRL 824 HP.

Denné svietenie spomínané v tomto článku nájdete tu: http://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/denne-svietenie-drl-824/

Na prvý pohľad nás zaujalo určite svojim tvarom. Nezvyčajný kosoštvorcový dizajn pôsobí zaujímavo a dynamicky.

Ale poďme na to postupne. Ako vždy, svietenie je zabalené v klasickom balení. S popisom o rozmeroch, s homologizačnými značkami, s údajmi o svietivosti, výkone atď.

denne-svietenie-drl-824-hp-1

Vo vnútri tentoraz nájdeme všetko uložené v jednom púzdre.

denne-svietenie-drl-824-hp-2

A poďme na konkrétne svetlo.

Rozmery sú kompaktné, vhodné na uloženie do väčšiny nárazníkov. A to konkrétne na šírku 200mm, na výšku 28mm a hĺbka svetla je 39mm. Na vrchnom skle svetla nájdeme homologizačné značky. Podľa nich vieme aj to, ako svetlo uložiť (ak je text čitateľný normálne, svetlo je uložené dobre, ak je text prevrátený, svetlo je opačne).

Na každom reflektore nájdeme až 24 SuperFlux LED diód. Po 8 v každom rade.

Čo to vlastne SuperFlux LED je? Sú to veľmi kvalitné vysoko výkonné LED diódy, známe aj pod názvom Piranha LED, alebo Eagle-eye LED (orlie oko). Majú veľmi dobrý rozptyl svetla, otrasuvzdornosť a odolnosť voči nízkym teplotám.

Diódy sú umiestnené striedavo, čím sa zväčšuje aj svietiaca plocha svetla.

denne-svietenie-drl-824-hp-3

denne-svietenie-drl-824-hp-4

V balení nájdeme klasicky všetko potrebné na montáž svetla. Control box (automatický spínač/modul) na správne zapojenie svetla, montážne príslušenstvo a návod.

denne-svietenie-drl-824-hp-5

A samozrejme, nesmieme zabudnúť na to najdôležitejšie, ako vlastne svetlo svieti. Keďže už dizajn naznačuje, že značka NSSC zamerala toto svetlo najmä na klientov s vysokými požiadavkami, očakávania máme veľké.

Denné svietenie DRL 824 HP však nakoniec dokázalo, že za to naozaj stojí. Chladné biele svetlo bez náznaku modrej či žltej farby a vynikajúca svietivosť. Ak k tomu pridáme kompaktné rozmery a jedinečný dizajn, dostaneme kvalitné LED denné svietenie, ktoré určite neunikne Vášej pozornosti.

A presvedčiť sa môžete aj vy, a ako stále prikladáme aj video.

Foto za bieleho dňa:

denne-svietenie-drl-824-hp-6

A pri slabom svetle:

denne-svietenie-drl-824-hp-7

denne-svietenie-drl-824-hp-8

denne-svietenie-drl-824-hp-9

Video:

S týmto videom končíme tento článok a veríme, že Vám pomohol pri rozhodovaní, ak ste hľadali kvalitu a dizajn za rozumnú cenu.

Nájdete tu:  http://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/denne-svietenie-drl-824/

S pozdravom TEAM dennesvietenie.eu

Summary
Author Rating
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
Dennesvietenie.eu
Product Name
Denne svietenie 824 HP
Price
EUR 32,90
Product Availability
Available in Stock

Viac...

Žiadne komentáre

Komentovať

*