Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/fe009100:/usr/share/pear) in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 91

Warning: fopen(): Filename cannot be empty in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 92

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 93
LED denné svietenie 825 HP | leddennesvietenie.sk

LED denné svietenie 852 HP

8. december 2015
denne-svietenie-825-hp

Vitajte pri ďalšom novom článku!

Dnes budeme písať recenziu na LED denné svietenie DRL 825 HP od firmy M-tech. Jedná sa o denné svietenie pripomínajúce DRL 502 HP mini. Všetky plusy/mínusy, čím je jedinečné, a to, či sa ho oplatí kúpiť, sa dozviete v tomto článku.

Začneme klasicky balením – teda tým, čo obsahuje, budeme pokračovať vizuálnou stránkou svetiel a náš článok skončíme funkciami a zhodnotením svietivosti svetla.

denne-svietenie-825-hp-1

Balenie. Jednoduchá čierna krabica s informáciami ako názov, typ LED-iek vo svetlách, ich počet a certifikácia.

Po otvorení krabice nájdeme všetko v jednom obale. Svetlá, ktoré sú bezpečne chránené pred poškodením, Control box v samostatnej krabičke a vrták na vyvŕtanie otvorov pre svetlá. A návod.

Modulov – očiek nájdeme pri tomto svetle presne 10. Päť kusov pre ľavú stranu a päť pre pravú. Existuje však aj sada, ktorá obsahuje až 20 modulov.

denne-svietenie-825-hp-2

To, čím sa tento model líši od ostatných a vlastne čím je jedinečný, je Control box. Jedná sa totiž o inteligentnú riadiacu jednotku typu PSCB (Philips Style Control Box). Znamená to, že Control box najprv zistí, či je motor naštartovaný a alternátor dobíja batériu (resp. po zistení napätia 13,1V nahor), a až po tom zapne LED denné svietenie.

denne-svietenie-825-hp-6

Čo sa týka modulov – LED lámp, sú naozaj maličké, rozmer jedného modulu je iba (š/v/h) 20 x 20 x 15mm. Navyše, tento typ denného svietenia si môžte vyskladať podľa seba. Sami si určíte, aký tvar bude mať vaše denné svietenie. V každej LED lampe sa nachádza 1W LED High Power, čo znamená, že svetlá svietia naozaj vynikajúco, navyše jasnou bielou farbou.

denne-svietenie-825-hp-3

denne-svietenie-825-hp-4

denne-svietenie-825-hp-5

Samozrejmosťou je aj schválenie – homologizácia vyrazená na každej LED lampe, teda na každom module. Toto denné svietenie je určené pre automobily vybavené CanBus systémom.

denne-svietenie-825-hp-7

denne-svietenie-825-hp-9

denne-svietenie-825-hp-10

Toto denné svietenie nájdete v našom eshope tu: http://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/denne-svietenie-drl-825-hp/

Ak hľadáte kvalitné denné svietenie vysokej svietivosti a s “nekonečnými” možnosťami inštalácie do tvaru, aký si zvolíte, našli ste favorita.

LED denné svietenie si môžte pozrieť aj “naživo” v našom videu.

 

S pozdravom TEAM dennesvietenie.eu

Summary
Author Rating
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
Dennesvietenie.eu
Product Name
Denné svietenie DRL 825 HP
Price
EUR 59,00
Product Availability
Available in Stock

Viac...

Žiadne komentáre

Komentovať

*