Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/fe009100:/usr/share/pear) in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 91

Warning: fopen(): Filename cannot be empty in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 92

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 93
Novinky v eshope dennesvietenie.eu | leddennesvietenie.sk

New in..

13. august 2015
led-denne-svietenie-new-in-novinky

Vitajte!

V tomto článku sme si pre Vás pripravili menšie zhrnutie noviniek v našom eshope www.dennesvietenie.eu za posledný cca mesiac.

Ako prvými začneme LED žiarovkami, ktoré síce máme v eshope už dlhšie, ale v kategórii LED žiarovky patria medzi novinky. Nájdete tu žiarovky s päticou BA15S, T10 a sulfid (C5W, C7W, C10W). Všetky žiarovky sú vybavené systémom CANBUS.

led-ziarovky

Vkladáme link na každú LED žiarovku, podrobný popis nájdete pri produktoch.

Zľava – doprava:
LED žiarovka Exclusive® BA15S 12LEDhttp://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/exclusive-ba15s-12led-2/
LED žiarovka Standard® BA15S 18LEDhttp://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/standard-ba15s-18led/
LED žiarovka Standard® T10 3SMDhttp://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/standard-t10-3smd/
LED žiarovka Standard® Sulfid 36mm 6SMDhttp://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/standard-sulfid-36mm-6smd/
Sulfid 39mm 6SMDhttp://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/standard-sulfid-39mm-6smd/
Sulfid 42mm 6SMDhttp://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/standard-sulfid-42mm-6smd/
LED žiarovka Premium® T10 COB LEDhttp://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/premium-t10-cob-led/

Žiarovky majú výhodnú cenu, skvelú kvalitu a nájdete ich len v našom eshope.


Ďalšou LED novinkou je osvetlenie ŠPZ. Už žiadne samostatné LED žiarovky – môžete si kúpiť plnohodnotnú náhradu za sériové osvetlenie ŠPZ s homologizáciou (vhodné aj pre osvetlenie dverí/batožinového priestoru). Výhodou je jednoduchá výmena, sýte biele svetlo a spracovanie, ktoré presne pasuje na pôvodný model.

led-osvetlenie-spz
Nájdete tu: http://dennesvietenie.eu/autoled/spz-led-moduly/


Ako ďalšie Vám predstavíme novinku pre tých, ktorí niesú zástancami xenónových svetiel, ale niesú spokojní ani s halogénovými žiarovkami. Máme totiž pre vás riešenie - LED HEADLIGHTS - LED prestavbové sady.

Ide o novinku firmy NSSC pre rok 2015. Prestavbovú sadu ľahko namontujete – ako klasickú výmenu halogénovej žiarovky. Táto nová sada sľubuje vynikajúcu viditeľnosť a dlhú prevádzkovú životnosť, a urobí vašu jazdu autom príjemnejšiu a jednoduchšiu.

Zoženiete ju v dvoch radách - C SERIES a HP SERIES. Rozdiel je v tom, že C SERIES 5500K dosahuje svetelný tok 2000 lumenov  a obsahuje COB LED diódy a HP SERIES 5500K dosahuje svetelný tok 3000 lumenov  a obsahuje CREE LED diódy. Obe rady viete zakúpiť zatiaľ len v päticiach H7 a H4, ale firma NSSC sľubuje rozšírenie aj pre iné pätice.

led-headlight-5500-K
Sady nájdete tu: http://dennesvietenie.eu/autoled/led-prestavbove-sady/


A ako posledné vám predstavíme nové, ešte výkonnejšie Xenónové prestavbové sady. Ešte viac odfiltrované – pre lepšiu viditeľnosť bez vypisovania chybových hlásení. Až 55W xenónové sady zoženiete v päticiach H1 a H7 a v svietivostiach 4300K a 6000K.

Nájdete tu: http://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/xenon-canbus-55w-h1-set/
http://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/xenon-canbus-55w-h7-set/

xenon-canbus-55w
xenon-canbus-55w-foto

Snáď vám tento článok pomohol zorientovať sa v novinkách alebo ste možno našli niečo čo ste práve hľadali. Budeme radi, ak náš eshop navštívite a ak potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať.

Nájdete nás aj na FACEBOOKU, sieti GOOGLE+, INSTAGRAME a videá našich produktov môžete sledovať na YOUTUBE.

S pozdravom

TEAM dennesvietenie.eu

 

Viac...

Žiadne komentáre

Komentovať

*