Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/fe009100:/usr/share/pear) in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 91

Warning: fopen(): Filename cannot be empty in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 92

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 93
Nové produkty v našom eshope | leddennesvietenie.sk

Nové produkty v našom eshope

28. január 2015
led-denne-svietenie-novinky-v-nasom-eshope

Na našom eshope pribudli novinky LED žiaroviek. Náš sortiment sme rozšírili žiarovkami s päticou T10 (W5W), BA15S (P21W) a BAY15D.

LED žiarovka Exclusive® T10 10LED obsahuje 10 SMD diód uložených na vrchu a v obvode žiarovky pre dokonalý rozptyl svetla.

LED žiarovka Exclusive® T10 CREE LED obsahuje 4 ks vysoko svietivých Cree XLmap XP-E od top výrobcu LED diód na svete. Tri diódy sú uložené po bokoch žiarovky, jedna na vrchu v tzv. mačacom oku.  Telo žiarovky je z ušľachtilej ocele, čo je unikátom na trhu LED žiaroviek.

Ďalšou zaujímavou novinkou je žiarovka Exclusive® BA15YD. Obsahuje červené diódy, a to v počte kusov 15. 12 kusov je umiestnených v obovde žiarovky, 3 ks vo vrchnej šošovke. Táto šošovka zvyšuje rozptyl svetla až na 120 stupňov. Žiarovka je dvojvlákonová - pri zapnutom jednom vlákne je výkon led na 50% , pri oboch zapnutých vláknach svieti na 100%.

Tú najlepšiu žiarovku sme si nechali na koniec. Exclusive® BA15S Mirror, typ BA15s (2015) je najnovší a najsilnejší model žiarovky s päticou BA15S pre rok 2015. V žiarovke je osadených 6ks bielych Cree LED diód (4 v spodnej časti, 2 v hornej šošovke). Čo je však najzaujímavejšie a prečo ju chválime – v žiarovke sú osadené zrkadlá. Tie slúžia ako reflektory a tak aj napriek použitiu menšieho počtu LED diód žiarovka svieti veľmi silno a má perfektný 360° rozptyl svetla.

Dosť však bolo slov. Všetky ďalšie informácie sa dozviete v popise produktov, nezabudnite si však pozrieť aj produktové videá – Je lepšie raz vidieť, ako sto krát počuť!

novinky-denne-svietenie-led-ziarovky

Viac...

Žiadne komentáre

Komentovať

*