Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/fe009100:/usr/share/pear) in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 91

Warning: fopen(): Filename cannot be empty in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 92

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 93
Denné svietenie DRL 902 HP | leddennesvietenie.sk

NOVINKA! LED Denné svietenie DRL 902 HP

19. február 2015
denne-svietenie-902-hp

Vitajte!

Dnešný článok venujeme novinke na našom eshope – dennému svieteniu DRL 902 HP. Je to kvalitné homologizované denné svietenie s funkciou stretávacích svetiel. Napája sa na tradičných 9-16V a obsahuje 4 LED diódy. Toľko základných info na začiatok, všetky ďalšie podrobnosti sa dozviete v tomto článku.

Svetlá z rady Premium 900 sú balené v skladnej modrej škatuli s pekným dizajnom – namiesto fotky svetiel nájdete navrchu jemnými linkami nakreslený obrys reflektora s umiestnenými diódami. V podstate je obal jednoduchý, ale obsahuje množstvo potrebných informácií. Rozmery, farbu svetla, použitie, atď.

denne-svietenie-902-hp-1

Po otvorení nájdeme klasicky – 2ks svetlometov, automatický spínač (control box), úchyty, skrutky a dokonca aj sťahovacie pásky (SKpásky).

denne-svietenie-902-hp-2

Napájací kábel obsahuje aj poistku, a samozrejme 4 druhy káblov na zapojenie – čierny (-), červený (+), biely a žltý – po správnom zapojení budú svetlá fungovať aj ako stretávacie.

denne-svietenie-902-hp-3

denne-svietenie-902-hp-4

Samotné svetlomety majú veľmi kompaktné a univerzálne rozmery – 70x70x40,6mm bez maskovacieho límca, s límcom je to trocha viac – 90x90x40,6mm. Perfektne sa hodia na montáž do priestoru hmlových svetlometov. Keďže svetlá sú vyrobené najnovšími technológiami a z najlepších materiálov, ich spracovanie je veľmi kvalitné. Každý svetlomet obsahuje 4ks High Power LED, ktoré produkujú silné svetlo chladnej farby. To sa odráža od zrkadiel umiestnených v lampe. V dôsledku tohto riešenia produkuje reflektor veľké množstvo svetla. Svetlá majú aj vetrací otvor na reguláciu tlaku a teploty, čím sa predlžuje životnosť LED diód, ktoré môžu dosiahnuť až 100 000 hodín jazdy.

denne-svietenie-902-hp-5

Maskovacie límce umožňujú esteticky skryť nezrovnalosti vo veľkostiach montážnych otvorov.

denne-svietenie-902-hp-6

Tomuto dennému svieteniu môžeme pripísať 3 základné výhody – skvelá kvalita, výhodná cena a maximálna spoľahlivosť.
Svietidlá sú schválené pre použitie na pozemných komunikáciách v celej Európskej únii. Schválenie je vyrazené na objektíve lampy. Neobsahujú olovo a sú vodeodolné.

A ako toto denné svietenie svieti? To si môžete pozrieť vo video-recenzii, ktorú sme pre Vás pripravili.

Váš TEAM dennesvietenie.eu

Summary
Author Rating
Aggregate Rating
5 based on 8 votes
Brand Name
Dennesvietenie.eu
Product Name
Denne svietenie DRL 902HP
Price
EUR 39.90
Product Availability
Available in Stock

Viac...

1 komentár

Komentovať

*