Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/fe009100:/usr/share/pear) in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 91

Warning: fopen(): Filename cannot be empty in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 92

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/fe009100/www_root/leddennesvietenie/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 93
Pripravíme Vás na jeseň! | leddennesvietenie.sk

Pripravíme Vás na jeseň!

15. október 2015
led-denne-svietenie-jesen

Vitajte!

V dnešnom článku Vám predstavíme pár noviniek, ktoré by sa Vám v tomto sychravom a zamračenom jesennom počasí mohli zísť.

led-denne-svietenie-jesen-2

Jeseň nie je spojená len s padaním lístia a zberom húb, ale tiež prináša rad zmien pre účastníkov cestnej premávky – od oslňujúceho čelného skla sa preberieme do prvých ranných námraz a hmiel.

Buďte teda pripravení!

Keďže sme obchod zaoberajúci sa predajom denného svietenia a žiaroviek, skúsime Vám podať pomocnú ruku z nášho sortimentu.

Už začiatkom sezóny sme si pre Vás pripravili novinku v podobe halogénovej žiarovky Powertec Extreme Weather. (nájdete tu: http://dennesvietenie.eu/autoled/halogen-ziarovky/ ) . V našej ponuke môžete nájsť túto jedinečnú žiarovku vo všetkých najpredávanejších päticiach :
H1 http://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/powertec-extreme-weather-h1-55w/
H3 http://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/powertec-extreme-weather-h3-55w/
H4 http://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/powertec-extreme-weather-h4/
H7 http://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/powertec-extreme-weather-h7-55w/

denne-svietenie-powertec-ziarovky-extreme-weather

Halogénová žiarovka Powertec Extreme Weather Control je inovatívna farebná žiarovka s rozšíreným spektrom, ktorá prispôsobuje farbu svetla všetkým poveternostným podmienkam. Aj v hustej hmle poskytuje dostatok jasného svetla a osvetľuje prekážky na ceste.
Výhodou týchto žiaroviek je nielen ich dobrý vzhľad, ktorý je viditeľný aj pri vypnutých svetlách, ale hlavne ich vyššia svietivosť.

V oblasti denného svietenia sme si pre Vás pripravili tak isto pár noviniek. Ako prvé by sme Vám radi predstavili toto výnimočné denné svietenie značky Keetec DRL 7V-5W s funkciou hmlového osvetlenia.  http://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/denne-svietenie-keetec-drl-7v-5w/

denne-svietenie-keetec

Ak už však disponujete fabrickým hmlovým osvetlením, nezabudnite že v našej ponuke nájdete aj kvalitné led žiarovky, ktoré Vám poslužia ako náhrady, avšak získate neporovnateľne lepšiu kvalitu a intenzitu svetla.

Dúfame, že sme Vám aspoň trocha pomohli.

TEAM Dennesvietenie.eu

Summary
Author Rating
Aggregate Rating
5 based on 2 votes
Brand Name
Dennesvietenie.eu
Product Name
Denné svietenie Keetec DRL 7V-5W
Price
EUR 99,00
Product Availability
Available in Stock

Viac...

Žiadne komentáre

Komentovať

*